Sri Lanka

Srí Lanka je krásná země s bohatou kulturou a širokou škálou přírody od vysokých hor po rozsáhlá rýžová pole. Objevte rozmanitost této země během své cesty po Srí Lance. Vezmeme vás na památní místa, čajová pole a tropické pláže. Cestu po Srí Lance si můžete s námi snadno zarezervovat on-line. Objevte naši nabídku cest po Srí Lance.

ADVENTURE SRI LANKA

Tours - 17 common.days - Sri Lanka

ADVENTURE SRI LANKA

  • Rafting, mountains, waterfalls
  • National parks and tea plantation
  • Elephants, leopards and much more
BEACH HOLIDAY:  UNAWATUNA + BERUWALA + NEGOMBO

Beach Hotels - 12 common.days - Sri Lanka

BEACH HOLIDAY: UNAWATUNA + BERUWALA + NEGOMBO

  • Three Sri Lankan towns with their own charm
  • Unawatuna, Beruwala, Negombo
  • Located directly on the beach

category.countries.description.title

Víza zdarma!
Od 1.srpna 2019 a v tuto chvíli až do odvolání Srí Lanka hlásí volný vstup. To znamená, že o víza se stále musí (online) požádat, ale nejsou s nimi spojené žádné poplatky. Před cestou Vám rádi poskytneme aktuální informace.

Cesty po Sri Lance: pestré a dech beroucí
Na Srí Lance, doslova a obrazně slunce téměř vždy svítí. Naše zájezdy na tuto zelenou perlu Indického oceánu jsou dle mnoha nadšených cestovatelů ideální pro relaxační a zážitkovou dovolenou. Naši specialisté vám rádi pomohou sestavit program na míru z kulturních památek, přírodních parků, pláží a ochutnávek zdejších tradic s místními lidmi a to vše za dostupnou cenu.

To nejlepší ze Srí Lanky
Během své cesty po Srí Lance zažijete mnoho nezapomenutelných momentů. Například na cestě vlakem s místními lidmi vedoucí do hor s úchvatným pohledem na čajová pole. Takto uvidíte na vlastní oči, jak místní žijí a cestují na Srí Lance. Obdivuhodné chrámy v Anuradhapura s vámi také zůstanou po dlouhou dobu. Skutečný zážitek objevíte výstupem na lví skálu "Sigiriya" v brzkých ranních hodinách. Výhled, fresky a lví bránu určitě stojí za to vidět a nebude vás to stát více než 1200 schodů. Zaujala vás Srí Lanka? Chcete se dovědět více o této nádherné zemi? Konktaktujte INFINITY TRAVEL a održíte více informací.

Zážitkové přírodní rezervace a safari na Srí Lance
Brzy si všimnete, že Srí Lanka je během vaší cesty opravdu rozmanitá. Uvidíte obrovská čajová pole v kombinaci s horskými masívy. Je možné také počítat s divokým životem volně žijících zvířat v národních parcích. Například park Yala je dobře známým národním parkem Srí Lanky. Tato oblast je domovem nejméně 130 živočišných druhů včetně leopardů, krokodýlů, medvědů a buvolů. Zkuste je zahlédnout během safari! Můžete také navštívit sloní přechodný domov, kde je postaráno o zraněné a odmítnuté slony. Samozřejmě se také těšíte na odpočinek a relaxaci na tropických, bilých plážích lemovaných řadou vzrostlých divokých palem. Zde si odpočinete po všech zkušenostech načerpaných během vaší cesty po Srí Lance.

Užijte si Srí Lanku naplno
Je více než jasné, že Srí Lanka vám poskytne nezapomenutelné zážitky. V INFINITY TRAVEL vám pomůžeme udělat váš zájezd ještě více na míru a dle vašeho přání. Máme spoustu různých nabídek, jak vám vaši nezapomenutelnou dovolenou pomůžeme více umocnit. Můžete si také prodloužit váš zájezd na Srí Lanku pobytem na Maledivách. Pokud vás alespoň trochu zajímá cesta po Srí Lance, můžete se seznámit s naší nabídkou. Objevte naší vyjímečnou formu cestování po Srí Lance.